Galeria

 

A2 Clinic stworzyliśmy z myślą o pacjentach, którym postanowiliśmy zaoferować coś więcej niż „gabinet dentystyczny”.

Naszą pasją jest stomatologia. Oferujemy pełen zakres związanych z nią usług: począwszy od stomatologii estetycznej, poprzez protetykę, chirurgię, implantologię, ortodoncję oraz endodoncję mikroskopową.

Największą satysfakcję w pracy daje nam zadowolenie naszych pacjentów, dlatego też stworzyliśmy miejsce, w którym ich komfort, poczucie bezpieczeństwa i profesjonalizmu są najważniejsze.

Nasz zespół tworzą lekarze specjalizujący się w różnych dziedzinach stomatologii, którzy ciągłe szkolenie i podnoszenie kwalifikacji zawodowych uważają za swój obowiązek wobec pacjentów. Dzięki temu możemy Państwu zaproponować najnowocześniejsze rozwiązania stosowane w ortodoncji, protetyce i implantoprotetyce.

Dysponujemy sprawdzonym i nowoczesnym sprzętem oraz w pełni wyposażoną cyfrową pracownią rentgenowską umożliwiającą wykonywanie zdjęć punktowych, pantomograficznych, cefalometrycznych i innych.

W A2 Clinic łączymy protetykę i stomatologię estetyczną z zabiegami kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Dzięki kompleksowości cieszymy się zaufaniem i przywiązaniem rosnącej grupy pacjentów. Ich zadowolenie daje nam ogromną satysfakcję i powód do dalszego rozszerzania usług.

W A2 Clinic mogą Państwo ponadto skorzystać z usług lekarzy specjalistów w zakresie fizjoterapii i badań wydolnościowych, neurologii, gastroenterologii, ortopedii, dermatologii i psychoterapii.