Implantologia

Implantologia

Brak jednego lub też kilku zębów jest problemem zarówno natury estetycznej, jak i funkcjonalnej. Dlatego też Pacjentom, którzy utracili swoje własne zęby, proponujemy implanty. Implant to tytanowa „śruba” wszczepiana w kość szczęki lub żuchwy. Jest on odpowiednikiem utraconego korzenia zęba. Wszczepienie go daje Pacjentowi wiele korzyści. Nie niszczy struktur sąsiednich zębów, nie wymaga ich opracowywania (szlifowania). Implanty  są zespolone z kością w sposób trwały, a umieszczone na nich prace protetyczne nie różnią się funkcjonalnością i estetyką od naturalnych zębów.
Proponujemy Państwu najwyższej jakości implanty, będące gwarancją zadowolenia i pięknego uśmiechu. Jesteśmy użytkownikami jednych z najnowocześniejszych systemów implantologicznych na świecie, posługujemy się zaawansowanymi technologicznie urządzeniami. Zostaliśmy wyróżnieni znakiem jakości BIOMET 3iTM.

Każdy Pacjent przez rozpoczęciem leczenia implantologicznego poddawany jest diagnostyce rentgenowskiej. Przeprowadzenie odpowiednich badań umożliwia nam stworzenie odpowiedniego planu leczenia i zaplanowanie zabiegu, co zapewnia Państwu maksymalne bezpieczeństwo i gwarancję jakości wykonanej przez nas pracy.

Dbamy o bezbolesność przeprowadzanych zabiegów. Nasi Pacjenci mogą mieć pewność, że zabieg wszczepiania implantów jest zupełnie bezbolesny, mniej traumatyczny od ekstrakcji zęba.