Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna

Piękny uśmiech i estetyczne uzębienie to jeden z najważniejszych elementów naszego wizerunku.

Wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie i poczucie własnej wartości. Dzięki poprawie wyglądu czujemy się młodsi, stajemy się szczęśliwi i pewni siebie.

  • Wybielanie zębów w gabinecie – dzięki zastosowaniu lamp wybielających jesteśmy w stanie wybielić zęby o kilka odcieni w trakcie jednej wizyty. Wśród gabinetów stomatologicznych w Wałbrzychu wyróżniają nas stosowane podczas zabiegu lampy oraz żele wybielające, które są w pełni bezpieczne dla szkliwa zębów, dzięki czemu nasi Pacjenci mogą być pewni, że zabieg ten nie spowoduje uszkodzenia szkliwa. Oferujemy również nakładkowe wybielanie zębów.
  • Korektę kształtu zębów i ich barwy – przy użyciu materiałów kompozytowych w trakcie jednej wizyty jesteśmy w stanie dokonać korekty koloru i kształtu zęba, zamknąć przerwy międzyzębowe (tzw. diastemy), delikatnie skorygować ustawienie zębów w łukach.
  • Korektę nieprawidłowego ustawienia zębów przy pomocy aparatów ortodontycznych
  • Wymianę amalgamatów i starych wypełnień na wypełniania kompozytowe – stosujemy kompozyty światłoutwardzalne, które po założeniu stają się praktycznie nie do odróżnienia od naturalnych tkanek zęba.
  • Licówki porcelanowe i kompozytowe – są to cienkie „płatki” naklejane na zęby od zewnętrznej – licowej powierzchni zębów. Umożliwiają one zarówno korektę kształtu, jak i koloru zębów.
  • Korony i mosty z tlenku cyrkonu.
  • Wkłady i nakłady (inlay i only) porcelanowe i kompozytowe.

Nasza Klinika Stomatologiczna współpracuje z najlepszymi i najbardziej doświadczonymi laboratoriami protetycznymi w Wałbrzychu.

Od początku istnienia dentyści A2 Clinic pomogli osiągnąć zdrowy i piękny uśmiech tysiącom mieszkańców Wałbrzycha i okolic.