Angelika Motopulos - Dyplomowany dietetyk i specjalista zdrowia publicznego. Ambasadorka zdrowego stylu życia, z pasją popularyzuje zachowania prozdrowotne – wprowadza w życie dewizę, że w zdrowym ciele, zdrowy duch. Edukuje i motywuje do działań na rzecz zdrowia, a kariera zawodowa jest naturalną kontynuacją jej życiowej pasji do zdrowego odżywiania i bycia fit. Z przyjemnością pomaga definiować osiągalne cele i umiejętnie prowadzić w drodze ku ich realizacji. Sprawia, że raz wypracowane nawyki żywieniowe towarzyszą pacjentom przez długi czas.

Rozumiejąc trudności wynikające z procesu terapeutycznego, służy mentoringiem i wsparciem. Dzięki indywidualnemu podejściu, zapewnia komfortową współpracę. Wciąż rozwija swoje kompetencje i umiejętności z zakresu promocji zdrowia. Rozpoczęła edukację w zakresie coachingu, by jeszcze efektywniej wspomagać pacjentów w procesie zmiany.

Zapewnia:

  • analizę i ocenę składu ciała (profesjonalny medyczny pomiar składu ciała)
  • wizytę i indywidualną konsultację (wywiad żywieniowy i stylu życia wraz z ustaleniem celów)
  • edukację w zakresie żywienia (omówienie dzienniczka żywieniowego z korektą)
  • zalecenia dotyczące odpowiedniej aktywności fizycznej (dostosowanie rodzaju aktywności)
  • indywidualny program żywieniowy (35 dietetycznych posiłków)

Dorobek zawodowy: dyplomowany Coach i Mentor, dietetyk i specjalista zdrowia publicznego.  Dietetyk „Be Active Studio” Ewy Chodakowskiej i na „Tygodniach Metamorfozy” z Ewą Chodakowską oraz Tomaszem Choińskim  oraz konsultant żywieniowy „BeBio” i redaktor magazynu „BeActive”.

Konsultacja dietetyczna100 zł