Efekty leczenia

zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pan Dawid
Pan Dawid zgłosił się do A2 Clinic z chęcią uzupełnienia braków w uzębieniu i poprawy jego wyglądu. Przebarwienia na zębach powstały jeszcze w okresie rozwoju zawiązków, dlatego też nie dało się ich wybielić standardowymi metodami. Po dogłębnej diagnostyce postanowiliśmy zastosować korony oraz mosty protetyczne. Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania Pana Dawida, który dysponuje teraz pięknym uśmiechem!

 

zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Katarzyna
Pani Katarzyna chciała mieć piękny i zdrowy uśmiech, więc zgłosiła się do A2 Clinic w celu jego poprawy. Po rozmowie z Pacjentką oraz przeprowadzeniu diagnostyki wspólnie podjęliśmy decyzję o rekonstrukcji całego zgryzu. Motywowała to obniżona wysokość zwarcia, powodująca ścieranie zębów. W ramach leczenia wykonaliśmy korony pełnokonturowe z cyrkonu, trwale mocując je w jamie ustnej. Dzięki temu Pani Katarzyna osiągnęła swój wymarzony uśmiech, a my przy okazji wyleczyliśmy stany zapalne dziąseł, będące efektem licznych nawisających wypełnień.

 

zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Iwona
Zęby Pani Iwony były poważnie starte, a ich przednia część borykała się ze znacznymi przebarwieniami. Wykryliśmy także duże zniszczenia koron trzonowców, co pogarszało funkcjonalność jamy ustnej. Zastosowaliśmy prace protetyczne w postaci koron pełnoceramicznych, które nie tylko wyeliminowały problemy ubytków, ale też przywróciły uśmiechowi Pacjentki piękny wygląd! Oprócz tego podnieśliśmy wysokość zwarcia zębów, co ostatecznie uchroni je przed wieloma problemami w przyszłości.