Implantologia

Implantologia to nowoczesna dziedzina stomatologii, zajmująca się zaawansowanym uzupełnianiem braków w uzębieniu.

Implant to tytanowa „śruba” wszczepiana w kość szczęki lub żuchwy. Jest on odpowiednikiem utraconego korzenia zęba. To sprawdzona i bezpieczna metoda przywracania pięknego uśmiechu. Jesteśmy użytkownikami jednych z najnowocześniejszych systemów implantologicznych na świecie, posługujemy się zaawansowanymi technologicznie urządzeniami. Zostaliśmy wyróżnieni znakiem jakości BIOMET 3iTM.

Bezbolesne leczenie

Bardzo ważnym aspektem naszej kliniki jest przeprowadzanie bezbolesnego i komfortowego leczenia stomatologicznego. Odczuwany podczas zabiegów ból bywa źródłem traumatycznych przeżyć, które skutecznie zniechęcają Pacjenta przed odwiedzinami gabinetu dentystycznego w przyszłości, co może ostatecznie prowadzić do utraty zębów.

Podstawową metodą zwalczania bólu podczas wszelkiego rodzaju zabiegów są w naszej klinice nowoczesne znieczulenia miejscowe. Otrzymujemy je dzięki współpracy z renomowanymi producentami materiałów stomatologicznych, co jest gwarantem najwyższej jakości. Nie bez wpływu na komfort leczenia pozostają umiejętności naszych ekspertów – zawsze dążą oni do zawężenia pola zabiegowego i poszanowania tkanek, co minimalizuje dyskomfort.