Cennik

Zapraszamy na konsultację stomatologiczną w trakcie której lekarz, po przeprowadzeniu przeglądu jamy ustnej, zaproponuje optymalny program leczenia. Istnieje również możliwość rozłożenia płatności za leczenie na dogodne raty.

Stomatologia - cennik

Konsultacja stomatologicznaod 100 zł
Konsultacja stomatologiczna specjalistyczna (lub wymieniamy periodontologiczna, protetyczna, implantologiczna itd.)od 200 zł
Konsultacja to pierwszy i niezwykle istotny krok w planowaniu kompleksowego leczenia stomatologicznego. Podczas wizyty lekarz specjalista wykona przegląd uzębienia oraz, jeżeli jest konieczna, diagnostykę rentgenowską w celu wykrycia ukrytych stanów zapalnych lub chorób przyzębia. Na tej podstawie mogą zostać zaproponowane najlepsze metody leczenia.
Wypełnienie ubytkuod 300 zł
Usunięcie zębaod 300 zł
W przypadku próchnicy konieczne jest jej usunięcie oraz wypełnienie ubytku. A2 Clinic korzystamy ze sprawdzonych światłoutwardzalnych wypełnień, które są trwałe i przede wszystkim estetyczne – doskonale imitują naturalną strukturę zęba, dzięki czemu wyglądają bardzo naturalnie. W cenę wypełnienia wliczone jest bezpieczne i komfortowe znieczulenie, w związku z czym zabieg jest bezbolesny.
Scaling nad- i poddziąsłowy (kiretaż otwarty i zamknięty)od 200 zł
Nawarstwiający się kamień nazębny może wnikać w szczelinę między zębem a dziąsłem i powodować stan zapalny. Jeśli standardowe zabiegi higienizacyjne, takie jak scaling i piaskowanie, nie przynoszą efektów, zaleca się wykonanie kiretażu, czyli dokładne oczyszczenie korzeni i kieszonek dziąsłowych z gromadzących się w nich resztek pokarmowych i biofilmu bakteryjnego.
Wizyta adaptacyjnaod 200 zł
Wypełnienie zęba mlecznego 250 zł
Usunięcie zęba mlecznego200 zł
Zaleca się zgłoszenie na wizytę adaptacyjną z dzieckiem zaraz po wyrżnięciu się zębów mlecznych. Taka wizyta umożliwia stopniowe i bezstresowe oswajanie się z atmosferą gabinetu stomatologicznego oraz wykształcenie odpowiednich nawyków związanych z właściwą higieną jamy ustnej. Wymaga to od całego personelu pracującego w klinice dużej delikatności, cierpliwości i empatii.
Leczenie endodontyczne pod mikroskopem (pierwotne)od 800 zł
Ponowne leczenie endodontyczne pod mikroskopem (wtórne)od 1 000 zł
Leczenie endodontyczne (kanałowe) jest konieczne, gdy próchnica zęba jest na zaawansowanym poziomie. W A2 Clinic lekarz podczas zabiegu korzysta z mikroskopu stomatologicznego , który pozwala na uzyskanie nawet 25-krotnego przybliżenia, przez co lekarz uzyskuje dokładny obraz pola zabiegowego. Dzięki temu może odszukać i precyzyjnie oczyścić wszystkie kanały. Skuteczność całego leczenia wynosi aż 95% a sam zabieg w wielu przypadkach może zostać przeprowadzony w trakcie 1 wizyty!
Protezaod 1 600 zł
Proteza na implantachod 8 000 zł
W przypadku bezzębia całkowitego lub częściowego najprostszym i najczęściej wybieranych rozwiązaniem jest proteza. W A2 Clinic rekomendujemy zastosowanie protezy mocowanej na implantach. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest przywrócenie pełnej funkcjonalności w jamie ustnej i niezwykle estetyczne zrekonstruowanie uzębienia. Uzyskane w ten sposób efekty są prawie niemożliwe do odróżnienia od naturalnych zębów. Proteza na implantach charakteryzuje się wysoką stabilnością, przez co nie istnieje ryzyko, że wypadnie ona podczas codziennych czynności.
Korona porcelanowa na metalu / punkt mostu porcelanowego na metalu1 500 zł
Korona pełnoceramiczna / punkt mostu pełnoceramicznego2 000 zł
W A2 Clinic stosujemy skuteczne i niezwykle komfortowe rozwiązania, dzięki którym możliwa jest estetyczna rekonstrukcja braku pojedynczego oraz kilku zębów. W przypadku zębów przednich zawsze zalecamy koronę lub most pełnoceramiczny, która przepuszczając światło, w najbardziej naturalny sposób imituje naturalny ząb. W przypadku odbudowy zębów w odcinkach bocznych często wykorzystywana jest korona lub most porcelanowy na podbudowie z metalu, który jest trwalszym materiałem.
Bonding / licówka kompozytowaod 500 zł
Licówka pełnoceramiczna1 700 zł
Licówki to swojego rodzaju drobne płatki, które mocuje się do powierzchni zębów . Licówkę kompozytową wykonuje się podczas 1 wizyty - lekarz nakłada na ząb odpowiednią ilość materiału kompozytowego, formuje go do pożądanego kształtu i utwardza za pomocą lampy. Licówki porcelanowe powstają we współpracy z profesjonalnym laboratorium protetycznym. Charakteryzują się nie tylko wysoką wytrzymałością, ale przede wszystkim estetyką, która pozwala imitować naturalne piękno.
Implant3000 zł
Korona na implancieod 3 000 zł
Most na implancieod 6 000 zł
Proteza za implancieod 8 000 zł
Implant to tytanowa „śruba” wszczepiana w kość szczęki lub żuchwy. Jest on odpowiednikiem utraconego korzenia zęba. To sprawdzona i bezpieczna metoda przywracania pięknego uśmiechu. Są one w pełni bezpieczne dla organizmu, ponieważ wykonane są z materiału, który jest całkowicie biokompatybilny. Sam zabieg jest bezbolesny.
Chirurgiczne usunięcie zębaod 350 zł
Chirurgiczne usunięcie zęba mądrościod 400 zł
Chirurgia stomatologiczna to dziedzina, która zajmuje się przede wszystkim skomplikowanymi przypadkami usunięcia zęba. W A2 Clinic wykonujemy specjalistyczne zabiegi takie jak: plastyka zatoki, wszczepienie implantu, resekcja, hemisekcja. Dzięki stosowanych przez nas sprawdzonych i bezpiecznych materiałach i znieczuleniach pacjent czuje się komfortowo i bezpiecznie, a dodatkowo nie odczuwa bólu – nawet przy poważnych i inwazyjnych zabiegach a czas rekonwalescencji skrócony jest do minimum.
Usuwanie kamienia200 zł
Piaskowanie200 zł
Kompleksowa higienizacja350 zł
Wybielanie zębówod 399 zł
Odkładanie się kamienia nazębnego jest bezpośrednim powodem rozwoju próchnicy. Chcąc zachować zdrowy i piękny uśmiech, należy konsekwentnie i regularnie korzystać z gabinetowych zabiegów higienizacyjnych. Zabieg kompleksowej higienizacji polega na usunięciu kamienia nazębnego oraz pozostałych osadów i przebarwień. Odznacza się on bezpieczeństwem oraz znikomą inwazyjnością, dlatego nie wymaga zastosowania znieczulenia.
Aparat ruchomy1 000 zł
Aparat stałyod 2 700 zł
Przeźroczyste nakładki ortodontyczne Invisalignod 6 000 zł
Ortodoncja zajmuje się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu oraz wad szczękowo-twarzowych u dzieci, młodzieży i dorosłych. W A2 Clinic oferujemy zarówno tradycyjne rozwiązania takie jak aparat stały czy ruchomy jak i innowacyjne, takie jak niewidoczne nakładki – Invisalign. Ich zaletą jest komfort użytkowania, znaczne skrócenie procesu leczenia, mniejsza ilość wizyt kontrolnych i przewidywalność efektów - dzięki technologii projektowania 3D możesz zobaczyć efekt leczenia jeszcze przed jego rozpoczęciem. 
Zdjęcie punktowe40 zł
Zdjęcie pantomograficzne100 zł
Zdjęcie cefalometryczne100 zł
Tomografia komputerowaod 190 zł
Posiadamy prywatne, wyposażone w nowoczesne urządzenia RTG, centrum diagnostyczne. Jest to ogromnym ułatwieniem podczas leczenia stomatologicznego. Pozwala na przeprowadzenie wszystkich niezbędnych badań sprawnie oraz na miejscu, co z kolei umożliwia stworzenie rzetelnego planu leczenia zmniejszającego ryzyko pojawienia się niechcianych zmian i powikłań.

Stomatologia - cennik

Cennik w trakcie aktualizacji, prosimy o kontakt telefoniczny z rejestracją 74 666 87 77

Kosmetologia - cennik

Konsultacja i diagnostyka obrazowa OBSERV 520Xod 150 zł
Infuzja tlenowa BE CEUTICALS300 zł
Mezoterapia mikroigłowa DERMAPEN 4.0™od 600 zł
Zabiegi terapeutyczne PCA Skinod 280 zł
Karboksyterapia JULIÉ® - zmniejszenie cieni i worków pod oczami99 zł
Karboksyterapia JULIÉ® - Biorewitalizacja skóry + niwelowanie zmarszczekod 150 zł
Karboksyterapia JULIÉ® - Redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej, wiotkości skóryod 100 zł
Karboksyterapia JULIÉ® - redukcja rozstępów i blizn (w zależności od wielkości)od 50 zł
Karboksyterapia JULIÉ® - zahamowanie procesu wypadania włosówod 150 zł
HiFu V-maxod 600 zł
Kriolipoliza Cryo T-Shockod 350 zł
Lasroterapia Alma Harmony XL Prood 500 zł
Oczyszczanie wodorowe AquaPeelH2od 250 zł
Mezoterapia igłowa od 400 zł
Thermogenique - Modelowanie sylwetki (Body Shape ExTREME)300 zł
Thermogenique – Ujędrnienie ThermG RF150 zł
Thermogenique –  Wyszczuplenie ThermG Lipo150 zł
Thermogenique –  Modelowanie ThermG Vacum150 zł
Thermogenique –  ThermG RF + ThermG Lipo220 zł

Medycyna estetyczna - cennik

Osocze bogatopłytkowe 800 zł
Linerase - kolagenowa bioregeneracja skóryod 800 zł
Fibryna bogatopłytkowaod 800 zł
Profhilo - bioremodeling molekułą młodościod 1200 zł
Zmarszczki czoła podłużne 400-700 zł
Zmarszczki między brwiami 400-600 zł
Zmarszczki wokół oczu (kurze łapki) 400-600 zł
Cała twarz (lwia bruzda+ czoło +oczy) 1500 zł
Lipoliza Iniekcyjna 1amp150 zł
Zmarszczki między brwiami 500 zł
Bruzdy nosowo - wargowe 800- 2000 zł
Kurze łapki 600 – 800zł
Zmarszczki marionetki 800 – 2000 zł
Korekta kształtu nosa 400 – 800 zł
Juvederm Volite1800,00

Lekarze specjaliści - cennik

Masaż suchy70 zł
Diadynamik20 zł
Tens20 zł
Jonofereza20 zł
Galwanizacja20 zł
Magnetronik20 zł
Laser20 zł
Ultradźwięki 20 zł
Krioterapia (1 staw ) 20 zł
Konsultacja endokrynologiczna200 zł
Konsultacja ortopedyczna180 zł
Konsultacja ortopedyczna + USG narządu ruchu200 zł
Kontynuacja leczenia ortopedycznego (wizyta kontrolna)120 zł
Kuracja osoczem bogatopłytkowym (1 staw)od 800 zł
Wstrzyknięcie kwasu hialuronowegood 500 zł
Konsultacja neurochirurgiczna300 zł