A2 Clinic to wyjątkowe miejsce, które na wałbrzyskiej mapie istnieje od lipca 2010 r. Tworzymy go jako zespół lekarzy ekspertów, łączących doświadczenie z pasją do swojej pracy i wyjątkowym podejściem do pacjentów. Dzięki naszej determinacji w osiąganiu coraz lepszych efektów leczenia, razem wyznaczyliśmy zupełnie nowy standard stomatologii połączonej z medycyną estetyczną, gdzie najważniejszymi wartościami są komfort i zadowolenie pacjentów.

Zaspół A2Clinic

W dzisiejszych czasach ustalenie jednej definicji piękna jest niezwykle trudne, ponieważ kanon zmienia się zależnie od rozpowszechnianych wzorców. Media próbują poddać nas presji perfekcyjnego wyglądu, pokazując często wyidealizowany, nierzeczywisty model urody.

W A2 Clinic definiujemy piękno na nowo – jest to dla naszych specjalistów przede wszystkim naturalny, zdrowy i estetyczny wizerunek oraz świadomość, że pacjent emanuje pewnością siebie. Nie staramy się narzucać uniwersalnego standardu wyglądu, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że za każdym pacjentem stoi inna historia, każdy jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia.

Jednym z największych atutów naszej kliniki jest kompleksowość leczenia – naszym pacjentom możemy zaoferować pełen zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki, chirurgii, implantologii, ortodoncji czy endodoncji mikroskopowej.

Nasz zespół dokładnie śledzi światowe trendy zarówno z zakresu stomatologii, jak i medycyny estetycznej oraz kosmetologii, wybierając spośród wielu zabiegów tylko te, które dają najlepsze efekty oraz są bezpieczne.

Wprowadzamy do naszej oferty rozwiązania najnowszej generacji, jak leczenie pod mikroskopem stomatologicznym oraz planowanie leczenia i projektowanie uśmiechu za pomocą wszechstronnego narzędzia jakim jest Digital Smile Design. Dzięki DSD możemy zaprezentować pacjentowi pełną wizualizację – projekt przed rozpoczęciem leczenia.

Stosując najbardziej korzystne dla pacjenta rozwiązanie osiągamy efekt Dental Face Liftingu, czyli odmłodzenia oraz remodelingu twarzy. Jest to możliwe dzięki kombinacji leczenia stomatologicznego, protetyki, implantologii czy ortodoncji, uzupełnianych higienizacją, wybielaniem zębów i zabiegami kosmetycznymi.