Ferulac Peel

Ferulac Peel podobnie jak DNA Recovery Peel jest peelingiem nowej generacji opartym o nanotechnologię, która pozwala na znacznie głębsze wnikanie składników aktywnych.

30 min.

czas zabiegu

-

rekonwalescencja

1 dzień

najlepsze efekty

1-6

rekomendowana ilość zabiegów

twarz

obszar

Ferulac Peel to nowoczesna, nieinwazyjna metoda walki z takimi problemami skórnymi jak: przebarwienia, łojotok, wiotkość, nadmierne wysuszenie. Kuracja zapewnia szybkie i spektakularne efekty.

Fenomen Ferulac Peel polega na działaniu na kilku poziomach jednocześnie: odmładza i rozjaśnia skórę, chroni ją przed negatywnymi skutkami promieniowania UVA/UVB oraz działa przeciwzapalnie Zabieg przynosi natychmiastowe i widoczne efekty w postaci: rozjaśnienia i poprawy kolorytu skóry. Po zabiegu cera staje się świetlista, jędrna, a większość problemów (blizny potrądzikowe, przebarwienia, zmarszczki) znika bez śladu lub ulega znaczenj redukcji. Skóra staje się napięta, sprężystość i elastyczność. Aktywne składniki preparatu głęboko nawilżają skórę oraz normalizują pracę gruczołów łojowych. Zabieg doskonalone sprawdza się jako wsparcie w leczeniu trądziku pospolitego i blizn różowatych.

Efekty Ferulac Peel są trwałe – zabieg wykonywany jest jednorazowo – odświeża i regeneruje skórę już za pierwszym razem. Zabieg można powtarzać w trzydziestodniowych odstępach w celu wzmocnienia efektu.

Ferulac Peel
Ferulac Peel od 150 zł