Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa to bezpieczna i szybka metoda odmładzania i nawilżania skóry, która dodatkowo redukuje zmarszczki oraz poprawia kontury twarzy.

40 min.

czas zabiegu

-

rekonwalescencja

1 dzień

najlepsze efekty

6

rekomendowana ilość zabiegów

twarz

obszar

Sam zabieg to połączenie dwóch technologii: wprowadzania w skórę mocno skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum (indywidualnie dobranego do potrzeb skóry) oraz terapii czystym tlenem.

Skoncentrowane składniki aktywne wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu – skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Oprócz tego dochodzi do spłycenia drobnych zmarszczek, wygładzenia okolic oczu oraz wypełnienia ust. Ponadto poprawia się struktura, napięcie i elastyczność skóry, a tym samym podnosi się owal twarzy. Skóra po zabiegu jest wyraźnie rozjaśniona i nabiera zdrowego blasku.

Zabieg infuzji tlenowej jest bezpieczny, przyjemny i bardzo komfortowy. Może on być wykonany jednorazowo, jako idealny zabieg „przed wyjściem”, ale także w serii jako kuracja i praca nad strukturą skóry.

Infuzja tlenowa wchodzi w skład pakietu Full Face i Full Body Recovery. Kuracja ta została opracowana w celu osiągnięcia najkorzystniejszych efektów – polega na połączeniu zabiegów gabinetowych oraz pielęgnacji domowej dobranych do indywidualnych potrzeb skóry twarzy i ciała.
Więcej informacji na temat pakietu Full Face i Full Body Recovery udziela kosmetolog podczas kompleksowej konsultacji połączonej z analizą skóry.

Infuzja tlenowa
Infuzja tlenowa BE CEUTICALS300 zł

</s