Konsultacja

Konsultacja jest nieodłącznym elementem wizyty w gabinecie kosmetologicznym. Wiedza na temat ukrytych zaburzeń i problemów skórnych to pierwszy krok do zrozumienia potrzeb każdego pacjenta.

60 min.

czas zabiegu

-

rekonwalescencja

1

rekomendowana ilość zabiegów

twarz

obszar

W trakcie konsultacji przeprowadzany jest szczegółowy wywiad, mający na celu dostosowanie terapii do potrzeb, oczekiwań oraz stanu zdrowia. Wykonywana jest diagnostyka obrazowa z wykorzystaniem specjalistycznego urządzenia do analizy skóry twarzy, polegająca na wykonaniu zdjęć skóry w pięciu różnych trybach oświetlenia, dla oceny jej kondycji, dysfunkcji i zaburzeń ponieważ wiele problemów skórnych istnieje w jej głębszych warstwach i dopiero z czasem stają się bardziej widoczne.
Badanie jest w 100% bezpieczne i bezbolesne.
Zwieńczeniem konsultacji jest spersonalizowany beauty plan zawierający zalecenia dotyczące odpowiedniej pielęgnacji domowej, gabinetowej oraz suplementacji.

Konsultacja wchodzi w skład pakietu Full Face i Full Body Recovery. Kuracja ta została opracowana w celu osiągnięcia najkorzystniejszych efektów – polega na połączeniu zabiegów gabinetowych oraz pielęgnacji domowej dobranych do indywidualnych potrzeb skóry twarzy i ciała.
Więcej informacji na temat pakietu Full Face i Full Body Recovery udziela kosmetolog podczas kompleksowej konsultacji połączonej z analizą skóry.

Konsultacja i diagnostyka obrazowa OBSERV 520Xod 150 zł