Kriolipoliza

Zabieg kriolipolizy eliminuje zlokalizowany tłuszcz, redukuje cellulit, a także
tonizuje i napina skórę.

15-60 min

czas zabiegu

-

rekonwalescencja

6 tygodni

najlepsze efekty

4-6

rekomendowana ilość zabiegów

twarz i ciało

obszar

Wykorzystuje najnowocześniejszą termografię i krioterapię (szok termiczny), aby zmienić kształt ciała. Zabieg niszczy komórki tłuszczowe i zwiększa produkcję kolagenu w skórze. Jest niezwykle skuteczny w wyszczuplaniu i rzeźbieniu ciała.  Efekt to zarówno eliminacja komórek tłuszczowych jak i utrata kilogramów.  Kriolipoliza doskonale sprawdza się w obszarach ciała, w których problemem jest luźna skóra (np. po ciąży) –  specjalny zestaw parametrów ciepła i zimna jest zaprogramowany, aby napinać i wygładzać skórę bez redukcji tkanki tłuszczowej, pozostawiając zdrowszą, wyrzeźbioną sylwetkę.

Kriolipoliza wchodzi w skład pakietu Full Face i Full Body Recovery. Kuracja ta została opracowana w celu osiągnięcia najkorzystniejszych efektów – polega na połączeniu zabiegów gabinetowych oraz pielęgnacji domowej dobranych do indywidualnych potrzeb skóry twarzy i ciała.
Więcej informacji na temat pakietu Full Face i Full Body Recovery udziela kosmetolog podczas kompleksowej konsultacji połączonej z analizą skóry.

Kriolipoliza Cryo T-Shockod 350 zł