Laseroterapia

Laseroterapia to bardzo skuteczny i jednocześnie nieinwazyjny sposób na fotoodmłodzenie skóry oraz usunięcie naczynek i naczyniaków, trądziku różowatego, rumieni oraz przebarwień, zarówno posłonecznych, jak i będących wynikiem zmian hormonalnych, leków lub chorób.

15-60 min.

czas zabiegu

-

rekonwalescencja

3 mies.

najlepsze efekty

3

rekomendowana ilość zabiegów

twarz i ciało

obszar

Ta innowacyjna technologia emituje wąskopasmowe, pulsacyjne źródło światła z zakresu 500-600 nm, co gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu. Głowica jest wyposażona w silny system chłodzenia, co znacznie zwiększa komfort zabiegu i sprawia, że praktycznie nie wymaga on rekonwalescencji.

Efekty zabiegu widoczne są zazwyczaj natychmiastowo, jednak dla uzyskania najlepszych efektów zalecamy wykonanie ok 3 zabiegów w 4-tygodbinowych odstępach. W efekcie skóra odzyskuje jędrność, blask, równomierny koloryt a zmarszczki ulegają wyraźnemu spłyceniu. Skuteczność zabiegu została udowodniona w badaniach klinicznych

Laseroterapia wchodzi w skład pakietu Full Face i Full Body Recovery. Kuracja ta została opracowana w celu osiągnięcia najkorzystniejszych efektów – polega na połączeniu zabiegów gabinetowych oraz pielęgnacji domowej dobranych do indywidualnych potrzeb skóry twarzy i ciała.
Więcej informacji na temat pakietu Full Face i Full Body Recovery udziela kosmetolog podczas kompleksowej konsultacji połączonej z analizą skóry.

Lasroterapia Alma Harmony XL Prood 500 zł