Zabiegi terapeutyczne

Zabiegi terapeutyczne marki PCA Skin to tworzenie spersonalizowanych protokołów zabiegowych „szytych” na miarę potrzeb skóry klienta.

45+ min

czas zabiegu

-

rekonwalescencja

-

najlepsze efekty

wg potrzeb

rekomendowana ilość zabiegów

twarz

obszar

Do zabiegu wykorzystuje się peelingi chemiczne, maski terapeutyczne lub produkty alternatywne, których zadaniem jest wpływać na skórę w sposób progresywny, a nie agresywny. Takie terapie są dużo bardziej bezpieczne dla klienta ze względu na mniejsze ryzyko podrażnienia skóry. Zabiegi terapeutyczne można wykonać przez cały rok. Rekomendowane są dla nowych klientów jak i osób, które są w trakcie terapii kosmetologicznej. Zalecane są w problemach skory:

Z trądzikiem (pospolitym, dojrzałym)
Z przebarwieniami (hormonalnymi, pozapalnymi, posłonecznymi)
Wrażliwej, naczyniowej
Suchej, odwodnionej, pozbawionej blasku

Zabiegi terapeutyczne wchodzą w skład pakietu Full Face i Full Body Recovery. Kuracja ta została opracowana w celu osiągnięcia najkorzystniejszych efektów – polega na połączeniu zabiegów gabinetowych oraz pielęgnacji domowej dobranych do indywidualnych potrzeb skóry twarzy i ciała.
Więcej informacji na temat pakietu Full Face i Full Body Recovery udziela kosmetolog podczas kompleksowej konsultacji połączonej z analizą skóry.

Zabiegi terapeutyczne PCA Skinod 280 zł