Mezoterapia restrukturyzująca

Mezoterapia restrukturyzująca to bezpieczny i małoinwazyjny zabieg przeznaczony do poprawy nawilżenia i elastyczności skóry oraz usunięcia drobnych zmarszczek.

40 min.

czas zabiegu

1 dzień

rekonwalescencja

3 mies.

najlepsze efekty

2

rekomendowana ilość zabiegów

twarz

obszar

Wysoka zdolność zawartego w preparacie kwasu hialuronowego do wiązania wody poprawia nawilżenie, pomaga zagęścić warstwę naskórka, stymuluje również produkcję kolagenu. Rezultaty widoczne są od razu po wykonaniu zabiegu – skóra jest promienna, wygładzona, intensywnie nawilżona, bardziej napięta i elastyczna.

Zabieg mezoterapii restrukturyzującej  to zabieg jednorazowy. Nie ma konieczności wykonania serii, by uzyskać optymalny efekt. Rezultaty w postaci odmłodzenia skóry i wyraźnej poprawy jej jakości utrzymują się ok. 9 miesięcy.

Mezoterpaia restrukturyzująca wchodzi w skład pakietu Full Face i Full Body Recovery. Kuracja ta została opracowana w celu osiągnięcia najkorzystniejszych efektów – polega na połączeniu zabiegów gabinetowych oraz pielęgnacji domowej dobranych do indywidualnych potrzeb skóry twarzy i ciała.
Więcej informacji na temat pakietu Full Face i Full Body Recovery udziela kosmetolog podczas kompleksowej konsultacji połączonej z analizą skóry.

Juvederm Volite1800,00