Kolagenowa bioregeneracja skóry

Zabieg bioregeneracji skóry z wykorzystaniem preparatu kolagenowego do intensywnej terapii przeciwzmarszczkowej, terapii blizn potrądzikowych i zanikowych blizn pooperacyjnych.

40 min.

czas zabiegu

1 dzień

rekonwalescencja

1 mies.

najlepsze efekty

3

rekomendowana ilość zabiegów

twarz

obszar

Kolagenowa bioregeneracja skóry to przełomowa terapia przeciwstarzeniowa. Została ona wyróżniona prestiżową nagrodą Perły Dermatologii Estetycznej oraz nagrodzona przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Preparat wykorzystywany w zabiegu odpowiada za tworzenie optymalnych warunków do odbudowy skóry i zawartych w niej włókien kolagenowych. Intensywnie i skutecznie stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych przyczyniając się do poprawy gęstości, sprężystości i ogólnej kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu. Po zabiegu skóra zyskuje widoczną i odczuwalną jędrność, staje się napięta i wygładzona. Zabieg można stosować profilaktycznie już po 25 roku życia w celu zahamowania procesów starzenia poprzez utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i przypomina klasyczną mezoterapię.

Preparat jest podawany metodą iniekcji, nieco głębiej, niż w przypadku większości mezoterapii, przy mniejszej liczbie nakłóć, co dodatkowo zmniejsza uczucie dyskomfortu po zabiegu.

Kolagenowa bioregneracja skóry wchodzi w skład pakietu Full Face i Full Body Recovery. Kuracja ta została opracowana w celu osiągnięcia najkorzystniejszych efektów – polega na połączeniu zabiegów gabinetowych oraz pielęgnacji domowej dobranych do indywidualnych potrzeb skóry twarzy i ciała.
Więcej informacji na temat pakietu Full Face i Full Body Recovery udziela kosmetolog podczas kompleksowej konsultacji połączonej z analizą skóry.

Linerase - kolagenowa bioregeneracja skóryod 800 zł