Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na dostarczaniu skórze kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy, aminokwasy, mikroelementy czy peptydy.

60 min.

czas zabiegu

2 dni

rekonwalescencja

3 mies.

najlepsze efekty

3-10

rekomendowana ilość zabiegów

twarz i ciało

obszar

Zabieg mezoterapii polega na podawaniu małych dawek substancji odżywczych w wybrane okolice twarzy lub inne części ciała, które chcemy poddać rewitalizacji. Podczas jednego zabiegu powstają dziesiątki małych grudek, które znikają po kilkudziesięciu godzinach, a składniki aktywne preparatu ulegają całkowitemu wchłonięciu. Nawilżają przy tym i odżywiają skórę stymulując ją do regeneracji i rewitalizacji.

Już po pierwszym zabiegu widać poprawę wyglądu skóry. Jednak najlepsze efekty przynosi wykonanie serii kilku zabiegów, w efekcie czego następuje pogrubienie skóry i naskórka, redukcja istniejących zmarszczek oraz zasinień pod oczami. Skóra odzyskuje zdrowy i młody wygląd.

Mezoterapię iniekcyjną, stosuje się także w likwidacji lokalnego namiaru tkanki tłuszczowej, cellulitu, rozstępów, przebarwień oraz w stymulacji wzrostu włosów.

Mezoterapia igłowa od 400 zł