Mezoterapia igłowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na dostarczaniu skórze kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy, aminokwasy, mikroelementy czy peptydy.

60 min.

czas zabiegu

2 dni

rekonwalescencja

3 mies.

najlepsze efekty

3-10

rekomendowana ilość zabiegów

twarz i ciało

obszar

Zabieg mezoterapii polega na podawaniu małych dawek substancji odżywczych w wybrane okolice twarzy lub inne części ciała, które chcemy poddać rewitalizacji. Podczas jednego zabiegu powstają dziesiątki małych grudek, które znikają po kilkudziesięciu godzinach, a składniki aktywne preparatu ulegają całkowitemu wchłonięciu. Nawilżają przy tym i odżywiają skórę stymulując ją do regeneracji i rewitalizacji.

Już po pierwszym zabiegu widać poprawę wyglądu skóry. Jednak najlepsze efekty przynosi wykonanie serii kilku zabiegów, w efekcie czego następuje pogrubienie skóry i naskórka, redukcja istniejących zmarszczek oraz zasinień pod oczami. Skóra odzyskuje zdrowy i młody wygląd.

Mezoterapię iniekcyjną, stosuje się także w likwidacji lokalnego namiaru tkanki tłuszczowej, cellulitu, rozstępów, przebarwień oraz w stymulacji wzrostu włosów.

Mezoterapia Filorga NCTF 135HA

Preparat Filorga jest jedynym, który oddziałuje na przyczyny i konsekwencje starzenia się skóry. Zawiera kompleks ponad 50 składników, co pozwala osiągnąć́ spektakularne rezultaty: zrewitalizować́ skórę̨, sprawić́, by stała się jędrna, nawilżona, pełna blasku i wygładzona. Dzięki mezoterapii NCTF można nie tylko poprawić́ wygląd cery, ale też osłabionych, przerzedzających się̨ włosów oraz powstrzymać́ ich wypadanie. Zaletą tej mezoterapii jest fakt, że dostarcza komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych do ich prawidłowego funkcjonowania. Poprawa stanu skóry podczas kuracji jest stopniowa. Niemniej rezultaty są widoczne od pierwszego zabiegu – skóra jest bardziej nawilżona i napięta. Efekty kumulują się i po kilku zabiegach skóra nabiera blasku i staje się gładsza, jej struktura ulega polepszeniu, staje się gęstsza i bardziej jędrna.

Mezoterapia CytoCare

Gama CytoCare to ekskluzywne koktajle do mezoterapii dające efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry. Wyjątkowa skuteczność tkwi w składzie, oprócz zawartości kwasu hialuronowego w skład CytoCare wchodzi 55 aktywnych składników w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Dzięki tej unikatowej kompozycji preparat nadaje skórze spektakularnego blasku i promienistości, powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek poprzez stymulację do produkcji nowych komórek, a także stymuluje produkcję kolagenu. Po zabiegu są wyraźnie zauważalne: intensywne nawodnienie i regeneracja skóry, zatrzymanie efektów starzenia, jej widocznie lepsza kondycja,. Jednoczesne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową. Najlepsze efekty przynosi przeprowadzenie 4 zabiegów co 2 tygodnie. Podtrzymująco 1 zabieg co 2-3 miesiące.

Mezoterapia Dermaheal

Dermaheal SR to rewitalizujący skórę produkt do mezoterapii, który zawiera 58 składników aktywnych, w tym: kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy, minerały, koenzymy, kwasy nukleinowe, czynniki redukujące i peptydy biomimetyczne. Daje efekt odmłodzenia, działa przeciwzmarszczkowo, zapobiega starzeniu się skóry. Poprawia wygląd skóry z widocznymi oznakami starzenia, skóry trądzikowej i o rozszerzonych porach. Redukuje i zapobiega powstawaniu drobnych zmarszczek. Zwiększa elastyczność skóry, zwiększając ilość kolagenu.

Ponadto Dermaheal nie tylko zapobiega, ale również redukuje objawy wypadania włosów i łysienia zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulację krążenia. Zapobiega problemom skóry głowy, nawilża ją i odżywia, a także zwiększa gęstość i grubość włosów.

Dermaheal HL został okrzyknięty Najlepszym Produktem Do Mezoterapii w konkursie Perły Dermatologii Estetycznej przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Mezoterapia mikroigłowa / igłowa od 200 zł