Osocze bogatopłytkowe (PRP)

Wampirzy lifting, czyli mezoterapia osoczem to bezpieczny i naturalny sposób na odmłodzenie skóry ponieważ osocze jak żadna inna substancja stymuluje komórki i pobudza je do szybszej wymiany i odnowy skóry.

60 min.

czas zabiegu

1 dzień

rekonwalescencja

1 mies.

najlepsze efekty

3

rekomendowana ilość zabiegów

twarz

obszar

Wampirzy lifting polega na wstrzykiwaniu w skórę preparatu uzyskanego z krwi osoby, która poddaje się zabiegowi.

Płytki krwi zawarte w osoczu wywołują naturalną reakcję – przyspieszają gojenie się ran oraz prawidłową regenerację skóry, pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu, wspomagają proces tworzenia naczyń krwionośnych, aktywują komórki macierzyste.

Rezultat to widoczne wygładzenie bruzd i zmarszczek, wzrost napięcia i elastyczności skóry oraz poprawa kolorytu i zmniejszenie widoczności porów. Widoczne efekty zabiegu pacjent uzyskuje już po 1-2 tygodniach, pełny efekt po miesiącu od zabiegu. Maksymalne rezultaty osiąga się łącząc zabiegi osoczem bogatopłytkowym z fibryną bogatopłytkową w seriach minimum 3 zabiegi w odstępie 3-6 tygodni.

Zabiegi przeciw wypadaniu włosów można łączyć z zabiegami mezoterapii z wykorzystaniem preparatów pobudzających ich wzrost oraz karboksyterapią.

Osocze bogatopłytkowe (PRP) wchodzi w skład pakietu Full Face i Full Body Recovery. Kuracja ta została opracowana w celu osiągnięcia najkorzystniejszych efektów – polega na połączeniu zabiegów gabinetowych oraz pielęgnacji domowej dobranych do indywidualnych potrzeb skóry twarzy i ciała.
Więcej informacji na temat pakietu Full Face i Full Body Recovery udziela kosmetolog podczas kompleksowej konsultacji połączonej z analizą skóry.

Osocze bogatopłytkowe 800 zł