Bioremodeling molekułą młodości

Do zabiegu wykorzystywana jest opatentowana przez Instytut Farmaceutyczny IBSA formuła, która powoli i długotrwale uwalnia się z miejsca wstrzyknięcia, działając jak miliony sprężynek, które odżywiają komórki skórne i na długo przywracają utracony kontur, profil i jędrność twarzy.

30 min.

czas zabiegu

-

rekonwalescencja

3 mies.

najlepsze efekty

2

rekomendowana ilość zabiegów

twarz

obszar

Molekuła Młodości to całkowicie bezpieczny zabieg przeciwdziałający zwiotczeniu i utraconej objętości skóry, pozwalający na całkowitą odbudowę tkanek zniszczonych procesami starzenia, odżywienie komórek i przywrócenie utraconego konturu, profilu i jędrności skóry twarzy na długi czas.

Poprawa wyglądu  widoczna jest często natychmiast po zabiegu, ale narasta w czasie, dzięki zachodzącym procesom biostymulacji i bioremodelingowi.  To powolne narastanie efektu świadczy o tym, że następuje przebudowa własnej tkanki i dzięki temu zmiany w strukturze skóry będą utrzymywały się dłużej.

Bioremodeling molekułą młodości wchodzi w skład pakietu Full Face i Full Body Recovery. Kuracja ta została opracowana w celu osiągnięcia najkorzystniejszych efektów – polega na połączeniu zabiegów gabinetowych oraz pielęgnacji domowej dobranych do indywidualnych potrzeb skóry twarzy i ciała.
Więcej informacji na temat pakietu Full Face i Full Body Recovery udziela kosmetolog podczas kompleksowej konsultacji połączonej z analizą skóry.

Profhilo - bioremodeling molekułą młodościod 1200 zł