Ciesz się śnieżnobiałym uśmiechem

Ciesz się śnieżnobiałym uśmiechem

13 lipca 2020

Marzysz o śnieżnobiałym uśmiechu? To możliwe! Współczesna stomatologia oferuje wiele skutecznych rozwiązań, za sprawą których Twój uśmiech całkowicie się odmieni. Jednym z nich jest w pełni bezpieczny zabieg wybielania. Pozwala on uzyskać efekt bielszych zębów nawet o kilka odcieni. Twoje życie całkowicie się odmieni i będziesz mógł znowu czerpać radość z każdego dnia!

Jak powstają przebarwienia?

Czy wiedziałeś o tym, że pojawienie się przebarwień to proces całkowicie naturalny? Okazuje się, że wraz z wiekiem zęby delikatnie się ścierają. Utrata szkliwa powoduje stopniową zmianę koloru uzębienia. Ponadto za przebarwienia odpowiedzialne są różnego rodzaju produkty, które na co dzień spożywamy, takie jak ciemne sosy, buraki, wina, jagody czy marchewki. Warto również wspomnieć, że znacznej i szybkiej zmiany koloru uzębienia mogą spodziewać się osoby palące papierosy. Są one też szczególnie narażone na odkładanie się kamienia nazębnego. Nic dziwnego, że wszyscy zalecają zrezygnowanie z tego nałogu, który również negatywnie wpływa na ogólny stan zdrowia.

Zdecyduj się na zabieg wybielania

Jeżeli pragniesz znowu cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem, koniecznie postaw na skuteczny i w pełni bezpieczny zabieg wybielania. W naszej klinice wykorzystujemy dwa rozwiązania: metodę gabinetową lub nakładkową. W pierwszej z nich wykorzystywany jest specjalny preparat, który nakładany jest na zęby. Jego właściwości wybielające aktywowane są przy pomocy zimnego światła. Cały zabieg trwała około godziny, po czym będziesz mógł opuścić naszą klinikę z pięknym i szczerym uśmiechem!

Nieco inaczej wygląda wybielanie metodą nakładkową. Przy tym rozwiązaniu konieczne jest wykonanie skanu uzębienia, który przesyłany jest do pracowni protetycznej. Zastosowanie skanera wewnątrzustnego sprawia, że nie ma potrzeby pobierania tradycyjnego wycisku. Procedura ta przez wiele osób określana jest jako bardzo nieprzyjemna, dlatego w naszej klinice postanowiliśmy wykonywać wyłącznie skany uzębienia. Po przesłaniu nakładek z pracowni protetycznej do A2 Clinic przekażemy Ci je wraz ze specjalnym preparatem wybielającym.

Zanim udasz się do domu, lekarz dokładnie opisze Ci cały przebieg procesu. Twoim zadaniem będzie wypełnianie preparatem wybielającym nakładek, a następnie zakładanie ich na noc. Pierwsze efekty widoczne będą już po kilku dniach. Cała terapia z reguły nie trwa dłużej niż 2 tygodnie. Zaletą tego rozwiązania jest fakt, że możesz w pełni kontrolować proces wybielania, a tym samym uzyskać efekty, o jakich od zawsze marzyłeś!

Wydłuż efekty wybielania

Zapewne pragniesz, aby efekty po wybielaniu były trwałe. Jak się okazuje, wiele zależy od Ciebie! Przede wszystkim należy stosować się do wszystkich zaleceń lekarza. Pamiętaj także o regularnych, co najmniej raz na pół roku, wizytach w gabinecie stomatologicznym. Lekarz oceni na nich stan zdrowia jamy ustnej, a w razie konieczności zaleci przeprowadzenie zabiegów profilaktycznych. Ponadto warto zrezygnować lub mocno ograniczyć spożywanie produktów zawierających intensywne barwniki. Z kolei jeżeli palisz papierosy, postaraj się rzucić ten nałóg. Bez wątpienia korzystnie to wpłynie na Twoje zdrowie i wygląd uśmiechu. Zastosowanie się do tych kilku rad sprawi, że będziesz mógł długo cieszyć się pięknie wyglądającym uzębieniem.

Co możesz teraz zrobić?

Wybielanie pozwala skutecznie spełnić marzenie o śnieżnobiałym uśmiechu. Dzięki temu Twoje życie pozytywnie się odmieni, a Ty znowu będziesz mógł cieszyć się każdym dniem. Nie rezygnuj ze swojego szczęścia – koniecznie odwiedź naszą klinikę, gdzie pomożemy spełnić Twoje marzenie. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer +48 74 666 87 77 lub +48 666 704 707.