Leczenie implantologiczne drogą do zachwycającego uśmiechu

Leczenie implantologiczne drogą do zachwycającego uśmiechu

14 kwietnia 2020

Braki w uzębieniu niezwykle negatywnie wpływają na wygląd. To właśnie przez to być może nie możesz spokojnie spać, a uśmiech już dawno nie pojawił się na Twojej twarzy. Dlatego tak ważne jest, aby podjąć skuteczne kompleksowe leczenie, które może nie tylko zrekonstruować utracone uzębienie, ale również przywrócić pełną funkcjonalność w jamie ustnej. W takim wypadku zalecanym rozwiązaniem jest wszczepienie implantów mogące odmienić Twoje życie!

Spełnij swoje marzenie o pięknym i pełnym uśmiechu!

Jeżeli borykasz się z problemem nawet pojedynczego braku, nie zwlekaj – odwiedź naszą klinikę, w której chętnie Ci pomożemy. Na początku przeprowadzimy dokładną diagnostykę, dzięki której będziemy mogli precyzyjnie zaplanować leczenie, a tym samym zaproponować najlepsze rozwiązania. Znakomitą metodą przy rekonstrukcji uzębienia jest wszczepienie implantów, które następnie stają się podstawą dla odbudów protetycznych.

Jak przebiega leczenie?

W miejsce po utraconych korzeniach wszczepiane są implanty, czyli małe tytanowe śrubki. Są one w pełni bezpieczne dla organizmu, ponieważ wykonane są z materiału, który jest całkowicie biokompatybilny. Zabieg ten jest bezbolesny, za co odpowiada wykorzystywane przez nas amerykańskie komputerowe znieczulenie The Wand, a także niezwykle skuteczny! Następnie do wszczepionych implantów mocowane są specjalne łączniki. Po zakończeniu procesu integracji tytanowych śrubek z kością możliwe jest ostateczne przytwierdzenie odbudów protetycznych, dzięki czemu w końcu będziesz mógł cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem!

 

Dlaczego warto odbudować utracone uzębienie?

Jeżeli utraciłeś zęby, zapewne nie trzeba Cię przekonywać, że braki w uzębieniu negatywnie wpływają na estetykę uśmiechu. Warto jednak podkreślić, że problem ten powoduje kolejne trudności i przykrości w życiu codziennym. Wiele osób przyznaje, że pogorszenie wyglądu uśmiechu spowodowało wycofanie się z życia towarzyskiego. Przez to znacznie trudniej im czerpać radość z życia. Dlatego tak ważne jest, aby odbudować utracone uzębienie.

Często zapomina się, że zdrowe zęby to zdrowie całego organizmu. Jest to niezwykle ważne stwierdzenie, które zawsze należy mieć na uwadze. Okazuje się bowiem, że braki zębowe sprawiają znaczne trudności w gryzieniu jedzenia. Powoduje to, iż pożywienie nie jest poprawnie przeżute, co tym samym znacznie obciąża układ pokarmowy. Ponadto czasem spożywanie niektórych dań staje się wręcz niemożliwe. Właśnie przez to znacznie utrudnione może okazać się dostarczenie do organizmu wszystkich niezbędnych składników.

Warto pamiętać, że braki zębowe mogą również powodować dolegliwości bólowe. To właśnie przez to wiele codziennych czynności może być znacznie utrudnionych. Nic dziwnego, że uśmiech na twarzy znacznie rzadziej pojawia się na twarzy. Dlatego tak ważne jest, aby szybko podjąć decyzję o kompleksowym leczeniu, w skład którego wchodzi między innymi zabieg wszczepienia implantów.

Co możesz teraz zrobić?

Braki zębowe nie pozwalają Ci spokojnie spać? Wstydzisz się szeroko uśmiechać? Nie czekaj już dłużej! Zdecyduj się na leczenie w profesjonalnej klinice stomatologicznej, gdzie zostanie spełnione Twoje marzenie o pięknym i pełnym uśmiechu.