Niewidoczne nakładki Invisalign prosto ze Stanów Zjednoczonych

Niewidoczne nakładki Invisalign prosto ze Stanów Zjednoczonych

7 kwietnia 2020

Obawiasz się, że wygląd aparatu ortodontycznego znacznie pogorszy estetykę Twojego uśmiechu? A może lękasz się, że proces przywracania prawidłowego zgryzu będzie niezwykle długi? W naszej profesjonalnej klinice stomatologicznej korzystamy z innowacyjnego rozwiązania, jakim są niewidoczne nakładki Invisalign. To właśnie dzięki nim komfort całego leczenia jest znacznie podnoszony.

Czym właściwie jest aparat Invisalign?

Jest to innowacyjne rozwiązanie stosowane w naszej klinice, które pozwala przejść przez całe leczenie ortodontyczne niezwykle komfortowo. Aparat Invisalign to w rzeczywistości nakładki wykonane ze specjalnego materiału, przez co są one niemalże niewidoczne dla otoczenia! Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że mogą być zdjęte w każdym momencie, co daje ogromny komfort np. podczas ważnego spotkania. Można również dzięki temu jeszcze lepiej zadbać o higienę uzębienia.

Czy wiedziałeś o tym, że to amerykańskie rozwiązanie w wielu przypadkach pozwala skrócić cały proces leczenia nawet o kilka miesięcy? Ponadto rzadziej przeprowadzane są wizyty kontrolne, dzięki czemu możesz znacznie zaoszczędzić swój cenny czas. Warto również dodać, że cały proces przywracania prawidłowego zgryzu jest przewidywalny. Jak to możliwe? Otóż ilość otrzymanych nakładek odpowiada liczbie miesięcy leczenia ortodontycznego, przez co cały proces jest całkowicie przewidywalny! Przekonaj się sam i zdecyduj się na innowacyjne rozwiązanie wykorzystywane w A2 Clinic.

 

Jakie są zalety korzystania z niewidocznych nakładek?

Najważniejszym celem korzystania z amerykańskich nakładek Invisalign jest przywrócenie prawidłowego zgryzu. Warto podkreślić, że rozwiązanie to jest równie skuteczne, jak tradycyjne aparaty ortodontyczne. Należy pamiętać również, iż w wielu przypadkach możliwe jest znaczne skrócenie całego leczenie nawet o kilka miesięcy! Dzięki temu będziesz mógł w krótkim czasie cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem.

Najważniejszą zaletą tego rozwiązania jest fakt, że leczenie przebiega niemalże niezauważalnie dla najbliższego otoczenia. Wiele osób przyznaje, iż bliscy przez bardzo długi czas nie zdawali sobie sprawy, że Pacjenci są trakcie przywracania prawidłowego zgryzu. Dzięki temu znacznie wzrasta komfort psychiczny podczas całego leczenia. Dodatkowo korzystanie z niewidocznych nakładek nie wiąże się z odczuwaniem jakiegokolwiek dyskomfortu. Ponadto bez problemu możesz zadbać o higienę jamy ustnej, ponieważ nakładki na czas szczotkowania są ściągane. Wszystkie te zalety sprawiają, że jest to coraz chętniej wybierane rozwiązanie!

 

Jak przebiega leczenie?

Na początku nasi lekarze przeprowadzą dokładną diagnostykę i ocenią stan zdrowia Twojej jamy ustnej. Następnie zostanie wykonany skan uzębienia. W naszej klinice korzystamy z nowoczesnego skanera wewnątrzustnego, dzięki czemu nie ma konieczności robienia nieprzyjemnego wycisku, który powoduje znaczny dyskomfort. Wykonane skany przesyłane są do pracowni protetycznej, gdzie tworzone są specjalne nakładki. Następnie zostaną Ci one przekazane w naszej klinice, a nasz lekarz omówi, jak należy korzystać z aparatu. Twoim zadaniem będzie zakładanie nakładek na cały dzień i noc. Mogą one być zdejmowane wyłącznie na krótki czas. Jedna nakładka wystarcza na tydzień, po czym należy zastosować następną. Pamiętać należy o regularnych wizytach kontrolnych, których terminy ustalisz z naszym lekarzem. Nie zwlekaj już dłużej – podejmij decyzję i odmień swoje życie!

 

Co możesz teraz zrobić?

Innowacyjne rozwiązanie prosto ze Stanów Zjednoczonych całkowicie odmieniło oblicze leczenia ortodontycznego. To właśnie dzięki niewidocznym nakładkom Invisalign cały proces przywracania prawidłowego zgryzu jest w pełni komfortowy. Po zakończeniu leczenia w końcu będziesz mógł cieszyć się pięknym uśmiechem!